, 17/1800-tal, motiv föreställande

880218

OKÄND KONSTNÄR, 17/1800-tal, motiv föreställande Paulus, olja på duk, ca 95x80 cm

Dukskada med reva

Konst, Äldre måleri

Fack 70

Budhistorik (29 bud)
6865572
5 200
6865576
5 000
6865572
4 800
6865574
4 600
6865572
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.