Skål

880248

SKÅL, sen Qing, dekor med blommor, höjd ca 9, diameter 16,5 cm

Skador, nagg ,slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 9

Skål

Budhistorik (8 bud)
6867476
6864449
6863556
6863556
900
6864448
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.