Karl Bergman oljemålning

880461

KARL BERGMAN (1891-1965): Hamnvy, signerad K Bergman, olja på duk, ca 50x42 cm

Spännramet något skev.

Linnégatan 21, Norrköping

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik

2021-02-26 kl 12:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.