Figurin

880518

FIGURIN; Kina Qianlong, 1700/1800-talet, höjd ca 15 cm

Proveniens: Tidigare såld på Christies South Kensington

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Figurin

Budhistorik (9 bud)
6867042
6866262
6866262
6864151
6845534

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.