Brita Nordencreutz oljemålning

880605

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Komposition med exotiska arbetare, olja på duk, signerad och daterad -39, ca 64x115 cm

Rum 1

Budhistorik (3 bud)

6849543
750
6847036
500
6843508

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.