Brita Nordencreutz oljemålning

880632

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländsk by, signerad och daterad B Nordencreutz -30, olja på duk, 65x85 cm

Krackeleringar, oramad

Tavelvagn 2

Budhistorik (5 bud)
6850753
6850234
6850230
750
6845497
6830528

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.