Oljemålning Gustaf Rydberg

880820

GUSTAF RYDBERG (1835-1893): Landskapsmotiv med blomsteräng, signerad G Rydberg, olja på duk, ca 35x53 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Gustaf Rydberg

Budhistorik (14 bud)
6862883
10 500
6862851
10 000
6860753
9 000
6860150
8 600
6860148
8 400

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.