Oljemålning Jules Schyl

880826

JULES SCHYL (1893-1977): Blomsterstilleben, signerad Schyl, olja på duk, ca 67x61cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Jules Schyl

Budhistorik (8 bud)
6865529
14 000
6865526
13 000
6865522
12 000
6865216
11 500
6865028
10 000

Slutpris SEK:
14 000
1 341 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.