Färglitografi Lennart Jirlow

880836

LENNART JIRLOW (1936-2020): Trädgårdsmästare, signerad L Jirlow, numrerad 30/400, färglitografi, bildmått, ca 44x59 cm

Ram med skada

Konst, Grafik, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Färglitografi Lennart Jirlow

Budhistorik (8 bud)
6865442
2 600
6845517
2 400
6843564
6843562
650
6843252
600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.