Oljemålning Helge Cardell

880840

HELGE CARDELL (1902-1972): "Blommor i vit vas" signerad Helge Cardell, daterad 44, olja på duk, ca 39x34 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Helge Cardell

Budhistorik (10 bud)
6854531
1 800
6862217
1 700
6854531
1 600
6862215
6854531
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.