Litografi Victor Vasarely

880852

VICTOR VASARELY (1908-1997); komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 161/250, bildmått ca 61,5x61,5 cm

Glas med naggar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografi Victor Vasarely

Budhistorik (13 bud)
6862585
2 800
6860560
2 600
6857835
2 400
6860558
2 400
6857835

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.