Litografi Victor Vasarely

880854

VICTOR VASARELY (1908-1997); komposition, serigrafi, signerad och numrerad 161/250, bildmått ca 61,5x61,5 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografi Victor Vasarely

Budhistorik (36 bud)
6865997
6 200
6865996
6 000
6865992
5 800
6865988
5 600
6865990
5 600

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.