Litografi Ulrica Hydman Vallien

880886

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Stilleben, signerad Ulrica HV, färglitografi, numrerad, bildmått ca 49,5x35 cm

Konst, Grafik, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (11 bud)
6864876
1 400
6864866
1 300
6864650
6864578
6864287

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.