Litografier golfmotiv

880888

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, färglitografier, golfmotiv, otydlig signerade, numrerade 178/200, ca 47x33 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografier golfmotiv

Budhistorik

2021-02-26 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.