Herrbyrå 1800-tal

880896

HERRBYÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i mahogny, 7 lådor, dragknoppar i svärtat trä med vitmetall, skuren dekor, höjd 152, 75x56 cm

Sprickor, skador, slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Herrbyrå 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
6849480
1 600
6849479
1 400
6841102
1 300
6839607
6830831

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.