Marianne Ågren oljemålning

880897

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Damporträtt med papegoja, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca. 66x89 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6865749
2 600
6865704
2 400
6865000
6863595
6863517
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.