Jonas Bohlin fåtölj

881063

JONAS BOHLIN, "Stockholm", fåtölj, Lammhults, etikettmärkt samt numrerad 0005, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 17

Jonas Bohlin fåtölj

Budhistorik (10 bud)
6855777
4 200
6849463
6845150
6839939
1 900
6837562
1 800

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.