Ewa Rudling Nico - Paris 1972

881145

EWA RUDLING (född 1936): "Nico - Paris 1972", signerad och numrerad Ewa Rudling 1/30 a tergo, c-print, ca 29x20 cm

Fotografi, Konst

Fack 35

Ewa Rudling Nico - Paris 1972

Budhistorik (18 bud)
6860410
6860409
1 400
6860406
1 300
6860405
6860403

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.