Pelle Åberg oljemålning

881266

PELLE ÅBERG (1909-1964): Par på parkbänk, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 41x32 cm

Fack 37

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
6850662
4 400
6850642
4 200
6850651
6850642
3 800
6850636
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.