Sängbord rokokostil

881310

SÄNGBORD, 1 par, snarlika, 1900-talets andra hälft, rokokostil, två lådor respektive 1 låda, höjd ca 74, 31x37 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sängbord rokokostil

Budhistorik (6 bud)
6849134
700
6845351
500
6845304
450
6841515
6836755

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.