Hans Arnold

881387

HANS ARNOLD (1925-2010): Kvinnan och fladdermusen, 1970-tal, litografiskt provtryck, signerad i trycket, Hans Arnold, Bladstrl. 124x84 cm

Oramad. Har varit rullad.

Hans Arnold

Budhistorik (20 bud)
6864968
1 700
6864954
1 600
6864951
6864943
1 400
6864937
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.