Sideboard Louis XVI-stil

881546

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, vitmetall/ mässing, bordsskiva i glas, höjd ca 70, 150x40 cm

Brukslitage, smärre märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Sideboard Louis XVI-stil

Budhistorik (58 bud)
6855574
15 000
6855661
14 500
6855574
14 000
6855649
13 500
6855574
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 437 EUR, 1 688 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.