Hästporträtt pastell

881724

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Hästporträtt, signerad och daterad -71, pastell, 63x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Hästporträtt pastell

Budhistorik (10 bud)
6855499
750
6855031
700
6855013
650
6855007
600
6854986
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.