Spegel

881874

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad och förgyld dekor, skulpterade blommor, rocailler mm. bredd: 66, höjd 101 cm

Krön med lagning

Speglar

Drottninggatan 36, Malmö

Spegel

Budhistorik (20 bud)
6855422
1 400
6855193
1 300
6855421
6855193
6855420

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.