Gordon Skalleberg skuggbild

882003

GORDON SKALLEBERG (född 1960): "Hope", signerad GS, numrerad 10/10, laserskuret stål, skuggbild, ca 60x30 cm

Smärre slitage, med upphängningsanordning

Konst, Nutida, Nutida

Rum 7, Hylla 8

Gordon Skalleberg skuggbild

Budhistorik (3 bud)

6864997
900
6864989
850
6863008
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.