Martin Wickström

882025

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957): "By the fireside", signerad och daterad a tergo Martin Wickström -89, olja på pannå samt belysning, 165x60 cm

Ytslitage, lagning i marginalen

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 7

Martin Wickström

Budhistorik (2 bud)

6843313
5 000
6841099

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.