Kuverttallrikar 12 st

882081

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tenn, 1900-talets andra hälft, mellaneuropa, diameter ca 33 cm

Bruksrepor

Metall, Diverse

Kuverttallrikar 12 st

Budhistorik (28 bud)
6855461
3 800
6853407
3 600
6853407
3 400
6855460
3 200
6853407
2 400

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.