Anna Stina Ehrenfeldt oljemålning

882189

ANNA STINA EHRENFELDT (1927-2003): Figurkomposition, signerad och daterad Ehrenfeldt 1972, olja på duk, ca 193x112 cm

Rum 9

Budhistorik (22 bud)
6864920
4 800
6864067
4 600
6860257
4 400
6859068
4 200
6860252
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.