Färgetsning Rafael Canogar

882193

RAFAEL CANOGAR (Spanien, född 1935): "Camillo", signerad, och numrerad 43/50, etsning med collage, oramat blad, bildmått ca 45x30, bladmått ca 80x61 cm

Konst, Grafik, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Färgetsning Rafael Canogar

Budhistorik (10 bud)
6865407
4 800
6854749
4 600
6848146
4 400
6849285
4 200
6848146

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.