Ivar Morsing oljemålning

882841

IVAR MORSING (1919-2009): Tidningsläsande dam, signerad och daterad I Morsing -53?, olja på pannå, ca 27x34 cm

Fack 38

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (18 bud)
6865088
3 400
6864910
3 200
6864607
6864908
6864607
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.