Carl Johansson oljemålning

882907

CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap, signerad och daterad Carl Johansson 1916, olja på duk, ca 73x102 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
6865601
6865277
6865276
2 800
6865273
2 600
6865269
2 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.