Fåtölj 1950/60-tal

884822

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, brickmärkt illum bolighus, Köpenhamn, djuphäftad rygg, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar, skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtölj 1950/60-tal

Budhistorik

2021-03-05 kl 17:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.