Fåtölj 1960-tal

884836

FÅTÖLJ, 1960-tal, svart skinn med teakstomme, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, märken

Möbler, Fåtöljer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtölj 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

6884912
2021-03-02 11:00:32

2021-03-05 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.