Soffbord Fredrik Schriever Abelin

884876

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i teak, glasskiva, höjd 53, 135x87 cm

Skiva med naggar, bruksspår

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (10 bud)
6897241
2 600
6896902
2 400
6897009
2 400
6896902
6891142

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.