Soffa Dux 1900-tal

885377

SOFFA, Dux, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart skinn, längd ca 309, sitthöjd 37 (159x150 cm)

Slitage, märken, bruksspår, sidogavel saknas

Möbler, Soffor, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffa Dux 1900-tal

Budhistorik

2021-03-06 kl 12:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.