Tavla blandteknik Josef Ofer

885497

JOSEF OFER (född 1965): Djurbatalj, signerad Ofer, daterad 88, blandteknik, ca 67x150 cm

Konst, Modernt måleri, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tavla blandteknik Josef Ofer

Budhistorik (3 bud)

6896090
6895197
6895195
750

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.