Yngve Ekström vilstol Kurva

885667

YNGVE EKSTRÖM, ''Kurva'' vilstol, 1950-tal, formböjd bok, teakfanér, brännmärkt, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, märken

Möbler, Fåtöljer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Yngve Ekström vilstol Kurva

Budhistorik (19 bud)
6896797
3 400
6887039
3 200
6885689
6887023
6885689
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.