Willy Rizzo sideboard

885953

WILLY RIZZO, sideboard, Italien 1970-tal, svart glasfiber med kromade detaljer, invändigt med belysning, höjd 76, 177x47 cm

Lös listdel meföljer, bruksslitage, skadad kontakt

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 4

Willy Rizzo sideboard

Budhistorik (7 bud)
6899747
4 200
6888712
6883923
1 900
6883922
6883921

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.