Antonino Sciortin, småbord

898220

ANTONINO SCIORTINO: (2) "Accursio" småbord, för La Cividina, formgivna 2015, lackerad stål, plommonfärgad: diameter 40, höjd 45 cm, grålackerad: 40x80, höjd 36 cm

Ingår i temaauktionen Selected design

Smärre bruksslitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Tema, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Antonino Sciortin, småbord

Budhistorik (6 bud)
7036522
7035925
7026899
7026898
7022600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.