Fredrik Färg fåtölj

898243

FREDRIK FÄRG "RE:cover" fåtölj, för Gemla, ull, lackerad trä, sitthöjd ca 43, höjd 100 cm

Ingår i temaauktionen Selected design

Bruksslitage, repor

Möbler, Fåtöljer, Design, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Fredrik Färg fåtölj

Budhistorik (9 bud)
7037799
7037796
7037794
7037789
900
7037788

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.