Byrå och spegel valnöt 1970-tal

900113

BYRÅ MED SPEGEL, fanérade i valnöt, 1970-tal, två lådor, höjd ca 37, 130x40, spegeln 124x84 cm

Slitage, repor, stötmärken

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
7039407
1 900
7037910
1 800
7029779
1 700
7037909
1 600
7029779

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.