Golvlampa 1960-tal

900217

GOLVLAMPA, 1960-tal, mässing, teak, fot i metall, total höjd ca 138 cm

Slitage, märken

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvlampa 1960-tal

Budhistorik

2021-04-08 kl 20:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.