Spelbord biedermeier

900257

SPELBORD, mahogny, 1800-talets mitt, biedermeier, svarvade ben, välvd sarg, höjd ca 78, 89x45 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Spelbord biedermeier

Budhistorik (15 bud)
7039201
1 800
7039236
1 700
7039201
7039086
7038979

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.