Golvur 1800-tal

900356

GOLVUR, bemålat, 1800-tal, höjd ca 230 cm, lod och pendel medföljer

Senare bemålning, slitage, urtavla med skaor

Klockor/Ur

Rum 4

Golvur 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
7035851
7035375
7035375
1 600
7026535
7026535

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.