Sidobord 1 par

900584

SIDOBORD, 1 par, travertin, 1900-talets andra hälft, höjd 40, 62x62 cm vardera

Nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Sidobord 1 par

Budhistorik (37 bud)
7038132
6 800
7038128
6 600
7038124
6 400
7038115
6 200
7038113
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.