Fåtöljer rotting

900688

FÅTÖLJER, 3 st, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 35 cm

Brukslitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Fåtöljer rotting

Budhistorik (15 bud)
7036209
3 600
7035796
3 400
7036207
3 400
7035796
3 200
7036205

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.