Fåtöljer rotting

900719

FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets andra hälft, rotting, stoppade dynor, blommig klädsel, sitthöjd ca 38 cm

Brukslitage, skador, klädsel m fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtöljer rotting

Budhistorik (6 bud)
7039383
2 600
7039156
2 400
7027202
7027055
7024148

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.