Vas Timo Sarpaneva

900743

TIMO SARPANEVA, vas, Iittala, Finland, klar glasmassa, signerad och daterad Timo Sarpaneva -66, höjd ca 16 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 28

Vas Timo Sarpaneva

Budhistorik (15 bud)
7037912
4 200
7037987
4 200
7037912
7037983
3 800
7037912

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.