Oljemålning Gustaf Rudberg

900749

GUSTAF RUDBERG (1915-2001): Motiv från Ven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 90x97 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Gustaf Rudberg

Budhistorik (23 bud)
7037882
9 600
7037869
9 400
7037876
9 400
7037869
8 800
7037874
8 600

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.