Stolar 6 st empire

900759

STOLAR, 6 st, empire, Baltikum, 1800-talets första hälft, fanerade med mahogny, skuren dekor, lös stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, smärre repor och märken, avslag, klädsel fläckig

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 6 st empire

Budhistorik (13 bud)
7037171
5 200
7032011
5 000
7032010
4 800
7032008
4 600
7032007
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.